اطلاعات بورس در تلفن همراه شما

لازم به ذکر است دریافت و نصب نرم افزار بورس همراه بر روس گوشی، رایگان است، اما کاربر باید هزینه پیامک هایی را که برای دریافت اطلاعات لحظه ای، بین گوشی و سرور سامانه رد و بدل می شود، بپردازد

نحوه محاسبه هزینه پیامک به این صورت است که هزینه ارسال اطلاعات از گوشی به سمت سرور سامانه، معادل هزینه یک پیامک فارسی، محاسبه و در قبض تلفن همراه کاربر منظور می گردد، اما هزینه پاسخ های ارسالی ارسالی از سوی سرور سامانه به گوشی، به عنوان خدمات ارزش افزوده محاسبه و در قبض تلفن همراه کاربر منظور خواهد شد.

توضیح اینکه اغلب پاسخ های ارسالی از سوی سرور سامانه به سمت گوشی، حاوی حداکثر 3 پیامک بوده و هزینه آن، به عنوان یک بسته 400 ریالی، در قالب هزینه خدمات ارزش افزوده، در قبض محاسبه خواهد شد. درصورتی که در برخی موارد، حجم اطلاعات درخواستی کاربر زیاد بوده و دربرگیرنده بیش از 3 پیامک باشد، هزینه پاسخ ارسالی معادل هزینه دو بسته محاسبه و منظور خواهد شد. در عین حال، لازم به ذکر است که دریافت اطلاعات ایستا از طریق نرم افزار، کاملا رایگان است.

بزودی نسخه مبتنی بر GPRS بورس همراه نیز برای استفاده عموم، عرضه خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است در حال حاضر، فاز نخست سامانه بورس همراه رونمایی شده و بزودی، فازهای تکمیلی این سامانه نیز  با قابلیت های بیشتر، ارائه خواهد شد.

جهت دریافت نرم افزار و کسب اطلاعات بیشتر  اینجا  کلیک نمایید.

/ 2 نظر / 58 بازدید
علی

سلام من شخصا از اطلاع رسانی شما سپاسگزاری می کنم.

مهدی میرزایی

سلام و عرض ادب.میرزایی هستم از مدرسین طرح ملی در ساری.برای شما آرزوی موفقیت می کنم.