بورس اوراق بهادار،رییس کمیته کاری فدراسیون بورس های آسیایی و اروپایی

وی ادامه داد: لازم به توضیح است که کمیته کاری مهمترین بخش عملیاتی این فدراسیون است که چندین کارگروه زیر نظر آن مشغول به فعالیت در مورد مسائل اصلی بورس های آسیایی و اروپایی هستند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس با اشاره به اینکه نشست کمیته کاری با حضور اکثر اعضاء فدراسیون در استانبول برگزار شد؛ تاکید کرد: بورس تهران در طول عمر 15 ساله این فدراسیون ، در یک دوره به عنوان نائب رئیس آن انتخاب شده بود و این بار بورس تهران به عنوان رئیس کمیته کاری که از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، برگزیده شد.
وی افزود: در این نشست هر یک از بورس ها از وضعیت خود شامل: رخدادها، برنامه ها و تجربیات جدید اجرایی ، آمار و اطلاعات در مورد میزان معاملات و عرضه­های اولیه بورس و نیز مشکلات خود گزارشی کلی، ارائه کردند.
دکتر شهرآبادی گفت: در ادامه این نشست ، کارگروه های مختلف زیر نظر کمیته کاری نیز گزارش های خود را در مورد موضوعات مختلف و مربوطه، همانند: ایجاد ارتباط معاملاتی بین بورس های عضوFEAS، توسعه فعالیت های مربوط به بازاریابی ، آموزش و رسانه، امور مربوط به قوانین معاملاتی و قضاوتی و نیز موضوعات محیطی بورس ها ..اعلام کردند.
در پایان نشست کمیته کاری ، بورس تهران گزارش جامعی از تجربیات خود در زمینه تهیه طرح راهبردی پنج ساله – که در بین سایر بورس های عضو FEAS کمتر سابقه داشته است – ارائه کرد؛ که مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.
/ 0 نظر / 10 بازدید