بیانیه مدیرعامل بورس تهران به هفتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

 

بورس تهران در بازار سرمایه جایگاه ویژه ای دارد

 با برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه و تلاش هایی که در عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه بازار سرمایه انجام می شود، نهادها و ابزارهای جدیدی به این بازار معرفی می شوند.

ازهمه فعالان بازار پول و سرمایه که در جهت اهداف متعالی بازار سرمایه زحمات فراوانی می کشند، بسیار سپاسگزارم. برگزارکنندگان وغرفه داران این نمایشگاه، بسیار تلاش کرده و خوب عمل کردند؛ به آنها نیز تبریک عرض می کنم.

هدف از تشکیل نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ایجاد همدلی بین تمام ارکان بازار سرمایه است. برگزاری چنین نمایشگاه های موجب می شود که مردم بی واسطه با مسئولان بورس و بازار سرمایه در ارتباط باشند و پیشنهادات و انتقادات خود را به راحتی به دست اندرکاران بازار سرمایه انتقال دهند.

هفتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه درنوع خود بی نظیر است چرا که حدود 296 شرکت داخلی و خارجی را درخود جای داده است. این نمایشگاه فضایی را فراهم می کند که فعالان بازار سرمایه دورهم جمع شوند و یکدیگر را از پیشرفت های موازی خود در عرصه اقتصادی با خبر کنند و نیز در کنار هم در سال حماسه اقتصادی حاضر شوند.

این نمایشگاه علاوه بر ایجاد همدلی و هماهنگی بین بخش های مختلف اقتصادی کشور عموم مردم را به سرمایه گذاری در بورس فرا می خواند.

/ 0 نظر / 13 بازدید