پالایشگاه ها نیمه اول اردیبهشت به هیات پذیرش می روند

دو پالایشگاه تبریز و بندرعباس نیمه اول اردیبهشت در هیات پذیرش

دکتر رستمی تاکید کرد : با نهایی شدن طرح تحول اقتصادی سوالات مربوط به قیمت خوراک پالایشگاه ها ، طرح های توسعه و روابط مالی آتی آنها با شرکت ملی پالایش و پخش،  مشخص خواهد شد و می توان تحلیل و نتیجه گیری ها را به میز پالایشگاه ها واگذار کرد. 

وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری میز پالایشگاه ها در بورس قبل از عرضه اولیه سهام این دو پالایشگاه خواهد بود ادامه داد: وضعیت اطلاع رسانی پالایشگاهها را می توان خوب ارزیابی کرد و ابهامات موجود در اطلاعات ارسالی برطرف شده است.

 وی ادامه داد: به نظر می رسد ، سهام پالایشگاه ها سودآوری خوبی برای سهامداران داشته باشد و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که امیدنامه پالایشگاهها شفاف تهیه شود.

 

بیمه دانا تا خرداد صبر می کند

مدیر ناشران و امور اعضا بورس گفت: بزودی جلسه ای مشترک با بیمه دانا برگزار می شود . بیمه دانا در حال حاضر با مشکل مالیاتی در صورت های مالی خود مواجه است. بررسی صورت های مالی بیمه دانا تا خرداد ماه  زمان می برد . این شرکت بیمه ای پس از بررسی صورت های مالی خرداد ماه و پس از تکمیل اطلاعات می تواند ،وارد بورس  شود.

 

بانک سرمایه در مرحله ورود به بورس قرار دارد

دکتر رستمی در خصوص خبر درخواست ورود بانک سرمایه به بورس تاکید کرد: این بانک در مرحله تکمیل امید نامه قرار داردو یکی از شرکتهای خارج از اصل 44 است که بزودی وارد بورس خواهد شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید