تهران، میزبان ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

 به گزارش روابط عمومی بورس اوراق بهادار، نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه امسال از 19 الی 22 اردیبهشت ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر می باشد و بورس تهران در سالن 35 غرفه 11 آماده پاسخگویی به مراجعین و علاقه مندان است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه رویارویی مستقیم با ذینفعان، معرفی مزیت ها و توانمندی های بازارسرمایه ،اطلاع رسانی درخصوص راهکارهای پس انداز و سرمایه گذاری در بورس، برگزاری کارگاه های آموزشی و توسعه فرهنگ سهامداری و سرمایه گذاری، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از آخرین امکانات موجود در بازارهای  سرمایه، پول و کالااست.

براساس این گزارش بورس تهران امسال  در 8 کانتر شامل  امور بین الملل، روابط عمومی، بازار، آموزش و تحقیق و توسعه، ناشران و پذیرش، اموراعضاء و مناطق، امورحقوقی و سهام و واحد IT به علاقه مندان اطلاع رسانی خواهد نمود.

همچنین سهامداران و عموم مردم می توانند در غرفه شرکت بورس آخرین کتاب های منتشر شده در زمینه بازار سرمایه را به انضمام لیست زمان بندی برگزاری کلاس های آموزشی دریافت کنند.  

/ 1 نظر / 22 بازدید
زهرا آقاجان نژاد

سلام اگه تشریف بردین نمایشگاه اگه براتون امکان داره درمورد کم و کیفش و اینکه استقبال از نمایشگاه چطور بود ی توضیحی بدین ممنون میشم با تشکر آقاجان نژاد از بابلسر