بابک بهارفر
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      بورس اوراق بهادار در مازندران (وبلاگ شخصی بابک بهارفر)
ساری، داغدار فرزند خویش است نویسنده: بابک بهارفر - سه‌شنبه ۳۱ امرداد ۱۳٩۱

همه از اوییم و به سوی او باز خواهیم گشت

لازم می دانم، مصیبت وارده را خدمت خانواده ی گرامی مرحوم بهروش تسلیت عرض نموده و از پروردگار یگانه برای بازماندگان این حادثه ی تلخ، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

همچنین برخود وظیفه می دانم، به عنوان شهروند کوچکی از شهر بزرگ ساری، این واقعه ی تلخ را خدمت جناب آقای طاهایی، استاندار محترم مازندران، جناب آقای عبوری، شهردار محترم ساری، نمایندگان محترم شهرساری، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ساری، جامعه ی فرهنگیان ساری، جامعه ی ورزشکاران ساری و سایر مسئولین تسلیت عرض نمایم.

چه کسی باور می کرد، مرحوم بهروش اینگونه ناباورانه، همشهریانش را داغدار نماید اما براستی در برابر تقدیر پرودگار یگانه، چاره ای جز تسلیم نیست.

روحشان شاد و یادشان گرامی

 

به بهانه ی درگذشت سید علی بهروش

مطالب زیر برگرفته از تارنماهای مازندنومه و شمال نیوز می باشد

سیدعلی بهروش، عضو شورای شهر ساری، بعد از نماز عید فطر به همراه خانواده خود در ویلای شخصی خود مشغول شنا بود که در کمال ناباوری به همراه دو فرزند 27 و 22 ساله اش در منطقه ی گهرباران دریای مازندران غرق شدند.


کسانی که در ساری قدمت زندگی و اشتغال اجتماعی و سازمانی دارند، با نام نماینده ی سختکوش شهروندان ساروی در شورای اسلامی شهر ساری، شادروان سید علی بهروش به اندازه کافی آشنا و مانوسند. بی تردید یکایک شهروندان از این نام آشنا، بیوگرافی کوچکی در حافظه خود به ثبت رسانده و در یک جمله اینکه، همه ی شهر او را می شناسند.

یکی او را دبیر بهروش می نامد، یکی او را در قامت مدیرکل تربیت بدنی بیاد می آورد، یکی او را در ستاد انتخاباتی یکی از نمایندگان ادواری ساری در مجلس می شناسد، یکی او را فعال زمان جنگ می داند، یکی هم او را در شورای اسلامی شهر ساری ملاقات کرده و خلاصه اینکه، شادروان سیدعلی بهروش، شناسای مردم شهر ساری و حتی مازندران بوده و در یک جمله می توان گفت که "بهروش، نامی ماندگار برای خطه ی همیشه بهار و یادی جاودان برای استان مازندران" است.

متاسفانه در آغاز موج دوم سفرهای تابستانی و در اولین ساعت های شروع تعطیلات،پس از ماه مبارک رمضان، دریای مازندران باز قربانی گرفت؛اما این قربانی نه از جنس مسافر و گردشگر ناشناس به وضعیت دریا، بلکه یکی از مسئولان بومی و یکی از دستاندرکاران امور دریا، حداقل در مرکز استان، بود.

با غرق شدن سیدعلی بهروش، عضو چند دوره شورای شهر ساری، و دو فرزندش که می گویند شناگران ماهری نیز بودند،دیگر فرضیه ی خطرناک بودن دریا برای غیربومی ها و نابلدها ابطال شد و حال باید گفت این دریا دوست، آشنا، بومی، غیربومی، بلد، نابلد، مسئول و غیرمسئول نمی شناسد.

بهروش در حالی طعمه دریای مازندران شد که عصر روز عید فطر برای نجات جان دو فرزندش سید بنیامین و سید بهمن وارد آب شده بود که خود بر اثر ایست قلبی و فرزندانش نیز در دریا غرق شدند.

پیکر سید علی بهروش، ساعت 6 صبح روز بعد، توسط تیم جستجوگر غواصی پیدا شد. جستجوگران در ساعاتی پیش از ظهر نیز جسد سید بهمن و در ساعت 18:30 نیز پیکر سید بنیامین را یافتند.

پیکر عضو شورای شهر ساری و فرزندانش فردا تشییع خواهد شد.

این مراسم فردا چهارشنبه، یکم شهریور 1391،  ساعت 16 با حضور مسئولین و مردم قدرشناس استان از امام زاده یحیی ساری به سمت آرامگاه ساری صورت می گیرد.ضمنا مراسم سومین روز درگذشت مرحوم سید علی بهروش و فرزندانش در مصلی ساری برگزار می شود.همچنین مجالس ختم مردانه و زنانه روز پنجشنبه در مسجد جامع ساری و منزل آن مرحوم برگزار می شود.

  نظرات ()
مطالب اخیر مدیرعامل بورس تهران عملکرد پنج ماهه بورس را تشریح کرد دکتر حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار باقی ماند الزام ناشران بورسی به واریز سود به حساب بانکی سهامداران بورس تهران 100 درصد افزایش سرمایه داد سود هر سهم شرکت بورس 110 ریال تصویب شد نشست مطبوعاتی مدیرعامل بورس در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ارتقا، انتقال و حذف برخی از شرکت‌ها توسط هیات پذیرش وداع با شکوه مردم ساری با حاج علی شمشمانی پیام تبریک دکتر قالیباف اصل به مناسبت حلول سال نو لغو مقررات مربوط به فروش سهام
دوستان من شرکت بورس اوراق بهادار تهران دکتر حسین عبده تبریزی رادیو بورس-گوینده:بابک بهارفر وبلاگ شخصی مانا فلاح نژاد وبلاگ علیرضا عسکریان سازمان بورس و اوراق بهادار کشور مديريت فناوری بورس تهران کارگزاری بانک صنعت و معدن کارگزاری بانک سپه کارگزاری نهایت نگر کارگزاری سهم آشنا کارگزاری پارس نمودگر کارگزاری بانک آینده کارگزاری آگاه کارگزاری آینده نگر خوارزمی کارگزاری بانک کشاورزی کارگزاری اقتصاد بیدار کارگزاری صندوق بازنشستگی - صبا جهاد سابق کارگزاری حافظ کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران کارگزاری مفید کارگزاری آراد ایرانیان کارگزاری اطمینان سهم کارگزاری بانک دی شركت سپرده گذاری مركزی اوراق بهادار و تسویه وجوه بورس منطقه ای آذربایجان غربی سازمان خصوصی سازی اقتصاد در تبریز پايگاه خبری بازار سرمايه ایران پرتال زیگور طراح قالب