بابک بهارفر
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      بورس اوراق بهادار در مازندران (وبلاگ شخصی بابک بهارفر)
عرضه اوليه سهام شركت مجتمع فولاد خراسان در هشتم آبان 86 نویسنده: بابک بهارفر - یکشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٦

            به گزارش روابط عمومي بورس اوراق بهادار تهران، در نشست مشترك سازمان بورس و اوراق بهادار ، سازمان خصوصي سازي و بورس اوراق بهادار تهران كه صبح امروز برگزار شد، مقرر شد عرضه اوليه سهام فولاد خراسان كه چهارشنبه 25 مهر نام آن به عنوان چهارصد و چهلمين شركت پذيرفته شده در بورس،درج شد، در هشتم آبان انجام شود.

                  شركت مجتمع فولاد خراسان در بخش «ساخت فلزات اساسي»، گروه و طبقه «ساخت آهن و فولاد اساسي»، با كد 18-10-27 و نماد«فخاس (Fekhas)» طبقه‌بندي شده است.

             موضوع فعاليت اصلي شركت ايجاد و تأسيس كارخانجات فولادسازي و نورد مفتول و مقاطع فولادي و صنايع وابسته و بهره‌برداري و توسعه آن و واردات و تهيه ماشين‌آلات و تجهيزات و مواد اوليه موردنياز و صادرات فرآورده‌ها و توليدات آن مي‌باشد.

               مؤسسان اوليه مجتمع فولاد خراسان، شامل بانك سپه (35 درصد) و شركت ملي فولاد ايران (35 درصد) بوده‌اند. آخرين افزايش سرمايه شركت بالغ بر 125 ميليارد ريال از محل مطالبات بوده و سرمايه فعلي آن 1.000 ميليارد ريال (با تركيب 48 درصد سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران، 26 درصد مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد و 23 درصد شركت سرمايه‌گذاري توسعه معادن وفلزات) مي‌باشد. لازم به ذكر است افزايش سرمايه شركت تا مبلغ 1.500 ميليارد ريال (جهت تكميل طرح‌هاي توسعه) به تصويب مجمع عمومي فوق‌العاده مورخ 24/3/1386 صاحبان سهام شركت رسيده است.

                تعداد پرسنل شركت در حال حاضر 815 نفر (685 نفر توليدي و 130 نفر غيرتوليدي) مي‌باشد. مدير عامل شركت آقاي لطيف دشت‌بزرگي به نمايندگي از سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران و رئيس هيئت مديره شركت آقاي سيد كاظم ميرولد به نمايندگي از مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد مي‌باشند.

 

 

 

 

  نظرات ()
چکيده ی اخبار روزهای ۲۸ و ۲۹ مهرماه ۱۳۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - یکشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٦

جهت دانلود اخبار بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید:

اخبار روز شنبه ، ۲۸ مهرماه ۱۳۸۶

اخبار روز یکشنبه ، ۲۹ مهرماه ۱۳۸۶

  نظرات ()
درج نام مجتمع فولاد خراسان در فهرست نرخ‌هاي بورس اوراق بهادار تهران نویسنده: بابک بهارفر - شنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٦

 

نام شركت مجتمع فولاد خراسان (سهامي عام) به عنوان چهارصد و چهلمين شركت پذيرفته شده در فهرست نرخ‌هاي تابلوي فرعي بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

   شركت مجتمع فولاد خراسان در بخش «ساخت فلزات اساسي»، گروه و طبقه «ساخت آهن و فولاد اساسي»، با كد 18-10-27 و نماد«فخاس (Fekhas)» طبقه‌بندي شده است.

   اين شركت در تاريخ 27/8/1369 تحت شماره 6581 و با نام اوليه شركت نورد فولاد خراسان در اداره ثبت شركت‌هاي مشهد به‌ثبت رسيده است. به‌استناد صورت‌جلسه مجمع عمومي فوق‌العاده مورخ 16/9/1374 صاحبان سهام، نام شركت از «شركت نورد فولاد خراسان» به «شركت مجتمع فولاد خراسان» تغيير يافته است. به موجب پروانه بهره‌برداري شماره 15052 مورخ 10/2/1381، بهره‌برداري از واحدهاي نورد و فولادسازي شركت با ظرفيت سالانه 595.000 تن آغاز شده است. همچنين، به‌استناد نامه شماره 16389/121 مورخ 3/6/1386 سازمان بورس و اوراق بهادار، نام شركت تحت شماره 10569 از تاريخ 17/4/1386 در فهرست شركت‌هاي ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفته است.

   موضوع فعاليت اصلي شركت ايجاد و تأسيس كارخانجات فولادسازي و نورد مفتول و مقاطع فولادي و صنايع وابسته و بهره‌برداري و توسعه آن و واردات و تهيه ماشين‌آلات و تجهيزات و مواد اوليه موردنياز و صادرات فرآورده‌ها و توليدات آن مي‌باشد.

   تاريخ دقيق عرضه سهام شركت مزبور متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

براي دريافت متن كامل اميدنامه پذيرش و درج كليك كنيد.

 

  نظرات ()
چکیده ای از اخبار روز های ۲۴ و ۲۵ مهر ماه ۱۳۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٦

لطفا جهت دریافت خبر های روزهای مورد نظر تان بر روی لینک های زیر کلیک نمائید:

گزیده ی اخبار روز سه شنبه ، ۲۴ مهرماه ۱۳۸۶

گزیده ی اخبار روز چهارشنبه ، ۲۵ مهرماه ۱۳۸۶

  نظرات ()
آمار معاملات هفتگی تالار ساری در هفته ی منتهی به ۲۵ مهرماه ۱۳۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٦

در هفته منتهي به چهارشنبه 25 مهر ماه 1386 طی چهار روز معاملاتی در تالار ساری، سهام 60 شرکت به تعداد 4 میلیون و881 هزار و 180 سهم به ارزش بيش از 19 ميليارد و 259 ميليون ريال در 608 دفعه مبادله گردید. ارزش ريالي سهام خريداري شده 11 میلیارد و 412 ميليون ريال و ارزش فروش سهام 7 میلیارد و 847 ميليون ريال بوده است.

ارزش ريالي معاملات در تالار بورس منطقه اي مازندران از ابتداي سال 86 تاكنون به بيش از 728 ميليارد و 729 میلیون ريال رسيده است.

 متوسط ارزش معاملات روزانه سهام از ابتدای سال 86 تاکنون نیز، حدود 5 میلیارد و 205 میلیون ریال می باشد. همچنین در این هفته 18 نفر به جمع سهامداران مازندران پیوستند.

   پنج شركت برتر از نظر ارزش معاملات در تالار بورس ساري عبارتند از :

  • معدنی و صنعتی چادرملو
  • سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

  • فولاد مبارکه اصفهان

  • پتروشیمی خارک

  •  بانک پارسیان

از کل سهام مبادله شده در این تالار طی هفته جاری، حدود 60 درصد مربوط به خرید و 40 درصد مربوط به فروش سهام بوده است.

  نظرات ()
مسابقه مقاله نويسي بورس اوراق بهادار براي معلمان و دانش آموزان نویسنده: بابک بهارفر - سه‌شنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٦

            سازمان بورس و اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار تهران(شركت سهامي عام) مسابقه مقاله نويسي بورس اوراق بهادار را براي معلمان همه سطوح و دانش آموزان دوره متوسطه و هنرستان در سراسر كشور برگزار مي كند.

 

             به گزارش روابط عمومي بورس اوراق بهادار تهران، مهلت ارسال آثار 5 آذر 86 اعلام شده است كه علاقه مندان و شركت كنندگان بايد مقالات خود را به گروه هاي آموزشي اقتصاد متوسطه استان خود مستقر در گروه هاي آموزشي استان تحويل دهند.

 پس از بررسي هاي كارشناسي و دقيق، هيئت داوران از هر استان مقاله دو دانش آموز و دو معلم را به عنوان اثر برتر انتخاب و معرفي خواهد كرد و جوايز ارزشمندي نيز به اين عزيزان اهدا خواهد شد.

             موضوع مسابقه براي معلمان در پنج محور شامل كاركردها و نقش بورس اوراق بهادار در اقتصاد كشور، بررسي جايگاه بورس در اقتصاد خانوارها، ضرورت آموزش بورس براي دانش آموزان، نقش توزيع سهام عدالت در توسعه بازار سرمايه و مزاياي اجراي بند ج اصل 44 قانون اساسي از طريق بورس است.

             موضوع مسابقه براي دانش آموزان نيز در دو محور از بورس اوراق بهادار چه مي دانيد؟ و چرا در بورس اوراق بهادار سرمايه گذاري مي كنيم؟ اعلام شده است.

هدف از برگزاري اين مسابقه ،گسترش فرهنگ سهام داري در كشور است.

  نظرات ()
اخبار روزانه بورس ( بریده جراید با فرمت PDF ) نویسنده: بابک بهارفر - یکشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٦

با سلام

جهت دریافت اخبار روزانه ی بورس  که بریده ای از جراید کشور می باشد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

اخبار روز سه شنبه، هفدهم مهرماه 86

اخبار روز چهارشنبه، هجدهم مهرماه 86

اخبار روز یکشنبه، بیست و دوم مهرماه 86

اخبار روز دوشنبه ، بیست و سوم مهرماه ۸۶

  نظرات ()
عيد فطر نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٦

عید ، میعادی در زمان است. و فطر میثاقی با فطرت!

 چرا که رمضان دعوتی است به بازیافتن خود گمشده .

 

ندائی است برای توجه به خدای فراموش شده .

 

ضیافتی است برای تناول از مانده تقوا و پایان این میهمانی خدایی عید قبول است.

 

فطر چیدن میوه هایی است که از فطرت می جوشد!

 

 فطر سپاس نعمتی است که در رمضان نازل شده است.

 

عید فطر پاداش افطارهای خالصانه و بجاست.مهر قبولی انفاقهای به  قصدقربت است .

 

پایان نامه دوره ی ایثار و گذشت است .

 

 عید فطر ، عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفس ،

 

 بر میهمانان بندگی مبارک باد.

آمدی و کنارمان بودی. نشستی و راز دل شنیدی. شب را تا به صبح با ما گریستی. حرفهایمان را شنیدی و دردهایمان را دیدی.

سی روز مهمانت بودیم، سی روز بنده نوازی کردی، سی روز هرآنچه خواستیم دادی. بوی خوش تو هنوز به مشام میرسد. بوی سحرهایت، بوی نغمه هایت، بوی ربنا، بوی الهی العفو، بوی بک یا الله.

وقتی نوای دعایت را میشنوم: " اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت" آرام میشوم. وقتی صدا میزنم: "و اسئلک بحق هذا الیوم"، اشک میریزم و به نداشته هایم افسوس میخورم. وقتی صدای منادی که میگوید: " ان تدخلنی فی کل خیر ادخلت فیه محمد و آل محمد" به گوشم میرسد، تنها در دل آمین میگویم، شاید با نوای خوبانت مستجاب شود.

خدایا، سی روز از بهترین روزهایت، سی شب از آرامترین شبهایت، سی سحر از زیباترین سحرهایت، همه از دستم رفت. شبم سحر شد و روزم شب.

عید فطرت رسید،گویی که آرام جانم آمد. همه را سفارش کردم به قدر، همه را دلداری دادم به کرمت، همه را اصرار کردم به دعا به درگاهت، اما خودم محتاجم، محتاج یک لحظه بیشتر ماندن، یک لحظه بیشتر گریستن و  یک نظر کریمانه ات.

خلق را دعا کردم، میدانم، دعای مثل من مستجاب نیست. اما دعایم در کنار دعای صالحانت بود. دعایم با صدای گریه بندگانت بود. اگر نپذیری، اگر مستجاب نکنی، بر کرمت خدشه است. کلام علی علیه السلام را نفی کرده ای. شاید به گمان خودت مرا از در خانه ات برانی، اما مولایم یادم داد: "و لا اجدُ مفّراً مِمّا کان منّی و لا مفزعا". تو نبخشی، که ببخشد؟ تو راهم ندهی، که قبولم کند؟ تو کاسه ام را پر نکنی، به در خانه کدام کریم روم؟

خدایا، مهمانانت رفتند. اما دور نیستند، منتظر مهمانی تو اند. همه پشت در مینشینند تا از دعوت تو بی خبر نمانند. هم در کوچه قربت قدم میزنند تا هنگام گشودن ، در خواب نمانند. ما همه هستیم. تو کرمت را بر ما نیز بگستران و ما را همراه میهمانان واقعی ات بپذیر. یا ارحم الراحمین.

 

  نظرات ()
آمار معاملات هفتگی تالار ساری در هفته ی منتهی به هجدهم مهر ۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٦

در هفته منتهي به چهارشنبه 18 مهر ماه 1386 طی پنج روز معاملاتی ، در تالار ساری، سهام 84 شرکت به تعداد 12 میلیون و 336 هزار و 654 سهم به مبلغ بيش از 39 ميليارد و 974 ميليون ريال مبادله گردید که نسبت به هفته گذشته 410 درصد افزایش را نشان می دهد.

 ارزش ريالي سهام خريداري شده در این هفته،  18 میلیارد و 946 ميليون ريال و ارزش فروش سهام 21 میلیارد و 28 ميليون ريال می باشد.

از ابتداي سال 86 تاكنون، ارزش ريالي معاملات تالار ساری  به بيش از 709 ميليارد و 470 میلیون ريال رسيده است و متوسط ارزش معاملات روزانه سهام نیز ، حدود 5 میلیارد و 255 میلیون ریال است. 

 در این هفته 22 نفر با دریافت کد معاملاتی به جمع سهامداران مازندرانی پیوستند.

   پنج شركت برتر  تالار از نظر ارزش معاملات به ترتیب عبارتند از :

 

بانک پارسیان، معدنی و صنعتی چادرملو، ملی صنایع مس ایران،  سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات  و  پتروشیمی خارک

از کل سهام مبادله شده در این تالار طی هفته جاری، حدود 48 درصد مربوط به خرید و 52 درصد مربوط به فروش سهام بوده است.

  نظرات ()
اخبار بورس نویسنده: بابک بهارفر - دوشنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٦

با سلام

جهت دانلود خبرها بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

اخبار روز شنبه ، چهاردهم مهرماه ۱۳۸۶

اخبار روز یکشنبه ، پانزدهم مهرماه ۱۳۸۶

اخبار روز دوشنبه ، شانزدهم مهرماه ۱۳۸۶

  نظرات ()
آمار معاملات تالار ساری در هفته منتهی به سه شنبه ۱۰ مهر ۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - سه‌شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٦

در هفته منتهي به سه شنبه 10 مهر ماه 1386 طی چهار روز معاملاتی ، در تالار ساری، سهام 61 شرکت به تعداد 2 میلیون و 592 هزار و 578 سهم به مبلغ بيش از 7 ميليارد و 989 ميليون ريال مبادله شده است که نسبت به هفته گذشته 86 درصد کاهش داشته است. ارزش ريالي سهام خريداري شده 4 میلیارد و 318 ميليون ريال و ارزش فروش سهام 3 میلیارد و 580 ميليون ريال بوده است.

ارزش ريالي معاملات در تالار بورس منطقه اي مازندران از ابتداي سال 86 تاكنون به بيش از 669 ميليارد و 496 میلیون ريال رسيده است. متوسط ارزش معاملات روزانه سهام از ابتدای سال 86 تاکنون ، حدود 5 میلیارد و 150 میلیون ریال بوده است. ضمناً در این هفته 24 نفر به جمع سهامداران مازندران پیوستند.

   در این هفته پنج شركت برتر از نظر ارزش معاملات در تالار بورس ساري : مپنا، چادرملو، ملی مس ایران و بانک پارسیان بوده است .

از کل سهام مبادله شده در این تالار طی هفته جاری، حدود 54 درصد مربوط به خرید و حدود 46 درصد مربوط به فروش سهام بوده است./ب

جهت دریافت جدول آمار معاملات بورس منطقه ای مازندران در هفته منتهی به سه شنبه ، ۱۰مهر ۸۶ ، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

   آمار معاملات تالار ساری در هفته منتهی به  ۱۰ مهر ۸۶

  نظرات ()
شب های قدر نویسنده: بابک بهارفر - دوشنبه ٩ مهر ۱۳۸٦

این شب ها، شب فروچکیدن قطره قطره دل‌هاست؛ شب گریه‌ی ستاره‌هاست.

این شب ها، شب سرآسیمگی ابر پاره‌هاست، شب ضجه‌ی همه‌ی سیاره‌هاست.

 

عکس اپلود شده

زمین می‌لرزد و قصه‌ای از غصه‌ی تلخ حادثه را بر زبان دارد. مردی نشسته است اکنون، بر بستری از خون! مردی که وقتی خداوند می‌خواست اندکی در زمین تجلی کند، او را آفرید و به آسمانیان نشان داد.

در خلوت بیداران شب زنده‌دار، دستی به دعا و چشمی به امید، به سوی خدای غفار داریم و در شب‌های قدر و در نای نیاز، نجوای عارفانه سرمی‌دهیم.

ای مولای به خون خفته! دل‌های ما را بیدار کن. جام گوارای ولایت را از ما دریغ مدار، باغستان دیده‌ها و سینه‌های ما، از طراوت گل یاد و نام تو معطر است.

دل پریشانی مؤمنانه‌ی ما، در مصیبت فراق تو، محک دلداگی ما به حضرت توست. در سوگ خویش، دستی به تسلا بر سر دل‌های ما بکش!

 ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی (ع) را خدمت شما تسلیت عرض نموده و امیدواریم  در این شب های عزیز هر آنچه از پروردگار یکتا طلب می کنید برآورده شود، چراکه او وعده داده است : اُدعونی اَستجب لَکُم - بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را .

  نظرات ()
اخبار بورس نویسنده: بابک بهارفر - یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸٦

با سلام

جهت دانلود خبرها بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

اخبار روز شنبه ، هفتم مهرماه ۱۳۸۶

اخبار روز یکشنبه ، هشتم مهرماه ۱۳۸۶

اخبار روز دوشنبه ، نهم مهرماه ۱۳۸۶

اخبار روز سه شنبه ، دهم مهر ماه ۱۳۸۶

  نظرات ()
آمار معاملات تالار ساری در هفته منتهی به ۴ مهر ۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٤ مهر ۱۳۸٦

در هفته منتهي به چهارشنبه 4 مهر ماه 1386 طی پنج روز معاملاتی ، در تالار ساری، سهام 65 شرکت به تعداد 10 میلیون و 363 هزار و 120 سهم به مبلغ بيش از 58 ميليارد و 498 ميليون ريال مبادله شده است که نسبت به هفته گذشته 58 درصد افزایش داشته است. ارزش ريالي سهام خريداري شده 44 میلیارد و 335 ميليون ريال و ارزش فروش سهام 14 میلیارد و 163 ميليون ريال بوده است.

ارزش ريالي معاملات در تالار بورس منطقه اي مازندران از ابتداي سال 86 تاكنون به بيش از 661 ميليارد و 598 میلیون ريال رسيده است. متوسط ارزش معاملات روزانه سهام از ابتدای سال 86 تاکنون ، حدود 5 میلیارد و 251 میلیون ریال بوده است. ضمناً در این هفته 25 نفر به جمع سهامداران مازندران پیوستند.

   در این هفته پنج شركت برتر از نظر ارزش معاملات در تالار بورس ساري : گل گهر، سرمایه گذاری معادن و فلزات، ملی مس ایران و مالی و اعتباری سینا بوده است .

از کل سهام مبادله شده در این تالار طی هفته جاری، حدود 76 درصد مربوط به خرید و حدود 24 درصد مربوط به فروش سهام بوده است./ب

جهت دریافت جدول آمار معاملات بورس منطقه ای مازندران در هفته منتهی به چهارشنبه ، ۴ مهر ۸۶ ، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 آمار معاملات تالار ساری در هفته منتهی به  ۴ مهر ۸۶

  نظرات ()
عرضه اولیه سهام موسسه مالی و اعتباری سینا نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٤ مهر ۱۳۸٦

 در روز سه شنبه ، سوم مهرماه سال 86 ، 150 میلیون سهم (معادل 10 درصد) ازسهام موسسه مالی و اعتباری سینا برای نخستین بار و با هدف كشف قيمت در بورس اوراق بهادار عرضه شد که بیش از 3 میلیون و 700 هزار سهم این شرکت توسط سهامداران مازندرانی در تالار ساری خریداری گردید. شركت مالي و اعتباري سينا که چهارصد و سي و نهمين شركت پذيرفته در بورس می باشد، در سال 1364 با نام موسسه مالي و اعتباري بنياد ثبت و عمليات اجرايي خود را آغاز كرد. هدف اصلي از تاسيس اين شركت اجراي عمليات پولي، مالي و اعتباري بوده است. يادآور مي شود موسسه مالي و اعتباري بنياد به موسسه مالي و اعتباري سينا تغيير نام داده است و با اين نام در بورس فعاليت خواهد كرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

گزارش پذیرش و درج موسسه مالی و اعتباری سینا

  نظرات ()
ارسال اخبار روزانه بر روی وبلاگ نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٤ مهر ۱۳۸٦

با سلام ،

همانگونه که مستحضرید چندی پیش  سایت پرشین بلاگ  مورد تهاجم هکرها قرار گرفت و مدتی از ارایه خدمات باز ماند.

 

خوشبختانه با پیگیری مسئولین این سایت ، مشکل به وجود آمده  برطرف گردید و این فرصت فراهم شد تا دوباره در خدمت شما بزرگواران باشیم. بی شک انتقادات و پیشنهادات شما یاریگر ما خواهد بود.

از این پس اخبار روزانه بورس را جهت مطالعه در وبلاگ قرار خواهیم داد؛ این خبرها که مجموعه ای از خبرهای مهم جراید و سایت های اینترنتی است حاصل تلاش همکاران سختکوشمان در شرکت اطلاع رسانی بورس می باشد.

   جهت دریافت اخبار بر روی لینک خبر   کلیک  نموده  و  پس از باز شدن  صفحه ی جدید گزینه   جهت دانلود کلیک کنید  را بفشارید تا فایل مورد نظر در کامپیوتر شما ذخیره گردد.لازم به توضیح است ، از آنجائیکه این مجموعه با فرمت  PDF می باشد  برای باز شدن نیاز به نرم افزاری ویژه ، همانند Adobe Acrobat Reader   دارد، چنانچه این نرم افزار را در اختیار ندارید ، آن را از    اینجا    دانلود نموده و بر روی کامپیوتر خود نصب نمائید.

اخبار را از لینک های زیر دانلود نمایید:

اخبار روز سه شنبه ، سوم مهر 1386

اخبار روز چهارشنبه ، چهارم مهر 1386

 

  نظرات ()
مطالب اخیر مدیرعامل بورس تهران عملکرد پنج ماهه بورس را تشریح کرد دکتر حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار باقی ماند الزام ناشران بورسی به واریز سود به حساب بانکی سهامداران بورس تهران 100 درصد افزایش سرمایه داد سود هر سهم شرکت بورس 110 ریال تصویب شد نشست مطبوعاتی مدیرعامل بورس در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ارتقا، انتقال و حذف برخی از شرکت‌ها توسط هیات پذیرش وداع با شکوه مردم ساری با حاج علی شمشمانی پیام تبریک دکتر قالیباف اصل به مناسبت حلول سال نو لغو مقررات مربوط به فروش سهام
دوستان من شرکت بورس اوراق بهادار تهران دکتر حسین عبده تبریزی رادیو بورس-گوینده:بابک بهارفر وبلاگ شخصی مانا فلاح نژاد وبلاگ علیرضا عسکریان سازمان بورس و اوراق بهادار کشور مديريت فناوری بورس تهران کارگزاری بانک صنعت و معدن کارگزاری بانک سپه کارگزاری نهایت نگر کارگزاری سهم آشنا کارگزاری پارس نمودگر کارگزاری بانک آینده کارگزاری آگاه کارگزاری آینده نگر خوارزمی کارگزاری بانک کشاورزی کارگزاری اقتصاد بیدار کارگزاری صندوق بازنشستگی - صبا جهاد سابق کارگزاری حافظ کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران کارگزاری مفید کارگزاری آراد ایرانیان کارگزاری اطمینان سهم کارگزاری بانک دی شركت سپرده گذاری مركزی اوراق بهادار و تسویه وجوه بورس منطقه ای آذربایجان غربی سازمان خصوصی سازی اقتصاد در تبریز پايگاه خبری بازار سرمايه ایران پرتال زیگور طراح قالب