بابک بهارفر
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      بورس اوراق بهادار در مازندران (وبلاگ شخصی بابک بهارفر)
اطلاع رسانی شفاف با حضور فعال رسانه ها نویسنده: بابک بهارفر - دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٦

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار تمامی رسانه‌های فعال در عرصه اقتصاد کشور را به همکاری دعوت کرد.
سیدرضا حسینی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در تشریح سیاست‌های اطلاع‌رسانی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بازار سرمایه ایران در حال حاضر با سرعت در حال توسعه و گسترش است و وظیفه اصلی ما در امر اطلاع‌رسانی؛ تنوع‌سازی ابزاری، ارتقای بهینه شبکه‌های ارتباطی، توسعه و اصلاح بخش ارتباطات برون سازمانی، افشا و انتشار به موقع اخبار و اطلاعات و برقراری ارتباط هدفمند با عوامل و مخاطبان بازار سرمایه و ایجاد شفافیت اطلاعاتی در تمامی حوزه‌های بازار سرمایه ایران و نظارت بر جریان اطلاع‌رسانی است.

وی افزود: شرکت اطلاع‌رسانی بورس تهران همگام با ارتقای دانش فناوری‌ اطلاعات، با بسط و گسترش زیرساخت‌های مناسب مخابراتی، IT و توسعه مجاری ارتباطی، طرح‌های زیربنایی بزرگی را در این زمینه در دست اجرا دارد که به زودی شاهد رشد چشم‌گیری در اطلاع‌رسانی دقیق، به موقع و قابل اتکاء در حوزه بازار سرمایه ایران خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی بورس، تغییر ساختار اطلاع‌رسانی بازار سرمایه ایران را نیازمند تهیه و تدوین برنامه‌های جامع کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت دانست و تصریح کرد: برمبنای ماده ۴۱ قانون بازار اوراق بهادار «سازمان موظف است بورس‌ها، ناشران اوراق بهادار، کارگزاران، معامله‌گران، بازارگردانان، مشاوران سرمایه‌گذاری و کلیه تشکل‌های فعال در بازار سرمایه را ملزم نماید تا براساس استانداردهای حسابداری و حسابرسی ملی کشور، اطلاعات جامع فعالیت خود را انتشار دهند.»

وی تاکید کرد: اطلاع‌رسانی هدفمند و حرفه‌ای از اطلاع‌یابی، طبقه‌بندی موضوعی، افشا و انتشار تشکیل شده که هر کدام ساختار ویژه جداگانه‌ای را به خود اختصاص می‌دهد.

حسینی خاطر نشان کرد: علاوه بر اطلاع‌یابی و هدف‌گذاری مجاری انتشار، گسترش شبکه اطلاعات و ارتباطات از دیگر موضوعات مهمی است که در این راستا طراحی شبکه اینترنتی اطلاع‌رسانی (کدال)، راه‌اندازی شبکه تلفن گویای بورس، ایجاد پایگاه خبری و طراحی و برگزاری تورهای بازدید از بازارهای مالی و بورس‌های کشورهای پیشرفته جهان، چاپ کتاب اول بورس و ارتباط مستقیم و بهینه با دستگاه‌های ارتباط جمعی بخشی از نیازهای این حوزه را مرتفع کرده است.

وی در تشریح شبکه اطلاع‌رسانی کدال گفت: این شبکه از سیستم جامع اطلاع‌رسانی بازار سرمایه کشورهای پیشرفته جهان (ادگار) الگوبرداری شده است و شیوه عملکرد آن بدین صورت است که تمامی فعالان بازار سرمایه که براساس ماده ۴۱ قانون بازار اوراق بهادار ملزم به افشاء اطلاعات خود می‌باشند، با در اختیار داشتن username و password از هر مکانی می توانند فرم‌های استاندارد اطلاع‌رسانی مورد تأیید سازمان بورس را تکمیل و با بهره‌گیری از امضاء الکترونیک به آن سندیت داده و اقدام به انتشار آن کنند.

وی افزود: فاز اول این طرح در بخش ارایه اطلاعات شرکت‌های پذیرفته شده در بورس تکمیل و بزودی برای اطلاع‌ فعالان بازار سرمایه برروی شبکه اینترنت قرار خواهد گرفت تا فعالان این عرصه ضمن آشنایی با این شبکه، انتقادات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر شدن این طرح به شرکت اطلاع‌رسانی اعلام کنند.

حسینی با اعلام این‌که در طراحی این شبکه از اصول پیشرفته ایمنی روز بهره‌گیری شده است، گفت: شبکه کدال مجهز به سیستم SSL برای حفظ و نگهداری اطلاعات است.

وی کوتاه شدن مدت زمان تهیه و ارسال اطلاعات و عدم نیاز به حضور مستقیم نماینده شرکت‌ها برای ارایه به سازمان و نظارت خودکار بر برخی از این اطلاعات را از جمله مزایای این طرح اعلام و خاطر نشان کرد: در این شبکه که ارتباط بین فعالان بازار سرمایه و مسئولان و کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار از طریق اینترنت برقرار است؛ دسترسی افراد به اطلاعات ارسالی تعریف مشخصی دارد و باز شدن فایل‌های اطلاعاتی ناشران در هر زمان و مکان توسط شخص قبل از انتشار، ثبت و ضبط خواهد شد.

وی ادامه داد: حتی مدت زمان باز بودن فایل اطلاعاتی قبل از انتشار و گرفتن پرینت و یا کپی از آن و غیره توسط کاربران نیز ثبت و در اختیار مدیر شبکه قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: این شبکه احتمال بهره‌برداری افراد را از رانت‌های اطلاعاتی کاهش و به دلیل سرعت و دقت در ارسال اطلاعات و نظارت سریع و هدفمند سازمان، مدت بسته بودن نمادهای شرکت‌ها را نیز به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهد داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه نرم‌افزار و سخت‌افزار تلفن گویای بورس تکمیل و راه‌اندازی شده است، گفت: در حال حاضر مردم از طریق چهار خط تلفن مستقیم به شماره‌های ۶۶۷۰۵۶۸۶ -۶۶۷۴۰۴۲۲ - ۶۶۷۴۰۳۴۴ - ۶۶۷۲۶۵۱۳ به صورت شبانه‌روزی امکان دست‌یابی به تمامی اطلاعات بازار بورس اوراق بهادار، شامل اطلاعات مربوط به بازار، شرکت‌های پذیرفته شده، کارگزاران، حسابرسان معتمد و غیره را دارند.

وی افزود: در مرحله اول به مدت یک ماه این سیستم به طور آزمایشی راه اندازی شده است و در مرحله بعد با ۳۲ خط و در مراحل آتی با ۶۴ خط فعالیت جامع خود را ادامه خواهد داد.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی بورس، ضمن معرفی سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سایت www.seo.ir ، سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار است که صرفاً ارایه کننده مواضع‌ رسمی سازمان خواهد بود.

وی افزود: سایت سنا (www.sena.ir ) به عنوان پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی بازار سرمایه ایران محسوب و نهاد اطلاع‌رسان کل بازار سرمایه است که به زودی تغییرات بنیادی در این پایگاه نیز برای کارآیی بهتر انجام خواهد شد.

حسینی تهیه و تکثیر لوح‌های فشرده اطلاعاتی و چاپ کتب مرتبط با بازار سرمایه را از جمله ابزارهای اطلاع‌رسانی شرکت اطلاع‌رسانی بورس عنوان کرد و گفت: امسال برای برگزاری هرچه بهتر و مناسب‌تر نمایشگاه تخصصی بورس و بازار سرمایه اقدامات لازم انجام شده است و پس از اخذ مجوزهای لازم اقدامات اجرایی نیز شروع خواهد شد.

وی با انتقاد از عملکرد تعداد معدودی از رسانه‌ها در ایجاد جو روانی در بازار سرمایه اظهار داشت: تجربه نشان داده است بازار سرمایه و به خصوص بازار اوراق بهادار نسبت به انتشار اخبار و اطلاعات غیرواقعی، بسیار حساس و واکنش سریعی نشان می‌دهد و همین امر مستمسک برخی افراد مغرض برای تأثیر در قیمت سهام قرار گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر به خاطر نزدیکی به تاریخ برگزاری انتخابات، تعداد معدودی از رسانه‌های باندی و جناحی در راستای سیاه جلوه دادن اوضاع و احوال اقتصادی گام برمی‌دارند تا از این طریق به اهداف سیاسی خود دست یابند.

حسینی با تأکید بر نقش رسانه‌ها به خصوص رسانه ملی در جهت‌دهی به افکار عمومی گفت: آموزش و فرهنگ سازی مفاهیم اولیه بورس و بازار سرمایه برای عموم مردم از طریق رسانه ملی در برنامه های سازمان بورس و اوراق بهادار قرار دارد که مذاکراتی نیز در این بخش صورت گرفته که امیدواریم با همکاری بیشتر مسئولان محترم صدا و سیما این امر محقق شود.

وی تحقق سیاست های کلی نظام در خصوص اصل ۴۴ را نیازمند فرهنگ سازی و آموزش برای عموم مردم دانست و افزود: مفاهیم اولیه بورس و بازار سرمایه باید روزانه در سبد فرهنگی خانواده ها از طریق رسانه ملی قرار گیرد و برای رشد و توسعه اقتصاد ملی، رسانه ملی می تواند راهگشا و ثمربخش باشد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: مردم باید برای کسب اطلاعات و اخبار دقیق و موثق به مبادی رسمی آن مراجعه کنند و اطلاعات و اخبار درست را مبنای تصمیم‌گیری‌های خود در بازار سرمایه قرار دهند.

وی در پایان ضمن ناکافی دانستن ابزارهای موجود اطلاع رسانی اعلام کرد: ابزارهای اطلاع‌رسانی متنوع دیگری نیز با ساختارهای متفاوت در حال تکمیل و راه‌اندازی است که خبر افتتاح آن به زودی منتشر خواهد شد.

  نظرات ()
تأکید دانش جعفری بر نقش انکارناپذیر بورس در اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ نویسنده: بابک بهارفر - دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٦

عكس از روزنامه ی دنيای اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در هم‌اندیشی ملی نقش بورس اوراق بهادار در اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی بر انکارناپذیر بودن نقش بورس در اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی تاکید کرد.

دانش جعفری با بیان اینکه بورس با در اختیار داشتن زیرساخت‌‌های مناسب می‌تواند گام‌های مهمی را در جهت فراهم کردن بازار شفاف و منصفانه ایجاد کند، گفت: آماده‌سازی شرکت‌ها برای واگذاری، کشف قیمت سهام در عرضه اولیه، شکل گرفتن نهادهای جدید، ظرفیت‌سازی برای جذب واگذاری‌های جدید، عرضه سهام شرکت‌های ایرانی در بورس‌های خارجی و بالعکس، مدیریت عملیات بعد از واگذاری سهام از وظایف بورس است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی به کاهش نرخ سود بانکی در سال‌های اخیر اشاره و اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود، بورس یکی از جاذبه‌های پرقدرت برای سرمایه‌گذاری‌های عامه مردم است تا گرایش آنان از بانک‌ها به بورس تغییر یابد.

وی با بیان اینکه وضعیت مسکن در یک سال گذشته دستخوش تغییرات فراوانی شده است، افزود: بورس می‌تواند نقش تنظیم‌کننده بازار مسکن را داشته باشد.

دانش جعفری جلوگیری از انحصارطلبی، افزایش انگیزه مشارکت سرمایه‌گذاران با ایجاد بازار ثانویه، فراهم کردن دلگرمی برای عموم مردم با توجه به وجود شبکه گسترده کارگزاری، تجهیزات الکترونیکی و بازارهای منطقه‌ای را از مزیت‌های بورس عنوان کرد.

وی سیاست‌های کلی اصل ۴۴ را الگو و مدلی برای توسعه اقتصادی کشور با توجه به حرکت آزادسازی نهادها برای مقررات‌زدایی و خصوصی‌سازی دانست و تصریح کرد: اصل ۴۴ قانون اساسی مدلی برای شتاب گرفتن رشد اقتصادی همراه با عدالت اجتماعی و توزیع ثروت عادلانه، تغییر اقتصاد دولتی به غیر دولتی، دستیابی به اهداف چشم‌انداز ۲۰ ساله، افزایش کارآیی‌ها و توان رقابت‌پذیری، تقویت بخش خصوصی، تسهیل در تأمین فی ما بین مالی شرکت و صرفه‌جویی در هزینه‌های دولتی است که در نهایت شاهد انقلاب اقتصادی در ایران خواهیم بود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی، فراهم آوردن چارچوب‌های نظارتی، تدوین مقررات ضد انحصاری، تشدید رقابت، اصلاح مقررات سرمایه‌گذاری خارجی، فراهم آوردن بسترهای مناسب برای اطلاع‌رسانی و آموزش عموم مردم و ایجاد زمینه‌های اجرایی آزادسازی را از مهم‌ترین راهکارهای کنونی برای اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی اعلام کرد.

دانش جعفری با استناد به آمار، درخصوص نسبت ارزش سرمایه به تولید ناخالص در سال ۲۰۰۵ میلادی گفت: این نسبت در آمریکا ۷/۱، مالزی ۳۹/۱ ،ترکیه ۴۵ و مکزیک ۳۸ صدم درصد است که ایران برای رسیدن به جایگاه مطلوب نیاز مبرمی به توسعه بازار سرمایه خود دارد.

  نظرات ()
تفاهم نامه همکاری بورس های ایران و مالزی امضا شد نویسنده: بابک بهارفر - یکشنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳۸٦

تفاهم نامه همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار ایران با کمیسیون اوراق بهادار مالزی روز شنبه، ۲۹ارديبهشت ۱۳۸۶، به امضای دکتر "صالح آبادی" و خانم " زرینه انور" رسید.

 با امضای این تفاهم نامه دو بورس ایران و مالزی همکاری های گسترده ای را در زمینه های مختلف برای توسعه بازار دو کشور انجام خواهند داد.

تبادل اطلاعات ، دانش تکنیکی و کارشناسی برای ارتقا بورس ها، توسعه زیر ساخت بازار با هدف ایجاد رشد بالقوه برای هر دو سازمان، انتشار اطلاعات مربوط به بازار دو کشور، به مشارکت گذاشتن اطلاعات مورد انتفاع و علاقه دو طرف ، همکاری جهت توسعه نقدینگی در بازارهای اوراق بهادار ایران و مالزی همراه با معرفی منافع سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه از مهم ترین بخش های این تفاهم نامه است.

 بررسی امکان ایجاد اتحاد استراتژیک بین دو کشور ، بررسی نحوه ورود شرکت ها در این دو بورس، برگزاری دوره های آموزشی و برقراری همکاری متقابل و تبادل اطلاعات برای اطمینان از مطابقت با قوانین و مقررات هر دو کشور از دیگر موارد این تفاهم نامه همکاری است .

خانم زرينه انور پس از انعقاد این تفاهم نامه گفت : این تفاهم نامه میان دو ارگان نظارت کننده بر بازار سرمایه ایران و مالزی است که به طور حتم تاثیر مهمی بر مناسبات دو کشور می گذارد. وی با بیان اینکه کمیسیون اوراق بهادار مالزی در سال های اخیر با امضای تفاهم نامه های متعدد با کشورهای مختلف، روند مطلوبی را در بازار سرمایه کشورهای جنوب شرق آسیا در پیش گرفته است ، افزود : هم اکنون کل ارزش بازار سرمایه مالزی ۳۳۰ میلیارد دلار است که تعداد ۱۰۳۰ شرکت در بورس این کشور پذیرش شده اند.

رییس کمیسیون اوراق بهادار مالزی اظهار داشت : در حال حاضر بسیاری از شرکت های بزرگ این کشور برنامه های توسعه ای فراوانی را برای حضور در بازارهای بین المللی طراحی کرده اند که امیدواریم این شرکت ها با آشنایی از پتانسیل های بازار سرمایه ایران وارد بورس تهران شوند.

وی که نخستین حضور خود را در ایران تجربه می کند، تصریح کرد : این کشور ظرفیت ها و توانمندهای بسیاری را برای توسعه فعالیت های خود در بازارهای بین المللی دارد و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم حضور موفقی را در این بازارها داشته باشیم.

در پایان این مراسم، دکتر "علی صالح آبادی" رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و خانم "زرینه انور" رییس کمیسیون اوراق بهادار مالزی تفاهم نامه همکاری را به امضا رساندند.

"کریس عزمان عبداله" مدیر اجرایی بخش ناشران و سرمایه گذاری ها و "نیک راسلین نیک جعفر" رییس بازار سرمایه اسلامی مالزی در این سفر انور را همراهی می کنند.

پس از امضای این تفاهم نامه، انور به همراه مقامات مالزیایی با حضور در تالار بورس و اوراق بهادار تهران از نزدیک در جریان نحوه داد و ستد در این تالار قرار گرفتند.

  نظرات ()
آمار هفتگی تالار ساری - هفته منتهی به چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۸۶ نویسنده: بابک بهارفر - شنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٦

   در هفته منتهی به چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۸۶طی پنج روز معاملاتی ، در تالار ساری تعداد ۳ میلیون و ۹۹۷هزار و ۳۳۶سهم به مبلغ بیش از ۱۹میلیارد و ۴۷۲میلیون ریال مبادله شده است. از این میزان تعداد ۲ میلیون و ۴۲هزار و ۹۵۶سهم مربوط به خرید و تعداد ۱ میلیون و ۹۵۴هزار و ۳۸۰سهم مربوط به فروش بوده است. ارزش ریالی سهام خریداری شده ۸ میلیارد و ۶۸۵میلیون ریال و ارزش فروش سهام ۱۰میلیارد و ۷۸۷میلیون ریال بوده است.

ارزش ریالی معاملات در تالار بورس منطقه ای مازندران از ابتدای سال ۸۶ تاكنون به بیش از ۱۱۲میلیارد و ۱۳۹میلیون ریال رسیده است . متوسط ارزش معاملات روزانه سهام از ابتدای سال  ۸۶تاکنون ، حدود ۳ میلیارد و ۳۱ میلیون ریال بوده است. ضمناً در این هفته ۱۷ نفر به جمع سهامداران مازندران پیوستند.

   در این هفته پنج شركت برتر از نظر ارزش معاملات در تالار بورس ساری : صنایع ملی مس ایران ، بانک پارسیان،کالسیمین، توسعه معادن روی ایران و تولید مواد اولیه دارویی بوده است .

از کل سهام مبادله شده در این تالار طی هفته جاری ، حدود ۴۵ درصد مربوط به خرید و حدود ۵۵ درصد مربوط به فروش سهام بوده است.

  نظرات ()
نخستین هم اندیشی نقش بورس اوراق بهادار در اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی نویسنده: بابک بهارفر - شنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٦

نخستین هم اندیشی نقش بورس اوراق بهادار در اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی یكشنبه ، سی ام اردیبهشت ماه  سال ۱۳۸۶برگزار می شود.

سازمان بورس و اوراق بهادار کشور ، شرکت بورس اوراق بهادار تهران ،‌سازمان خصوصی سازی ، شرکت فولادمبارکه ، شرکت چادر ملو و چند شرکت مادر تخصصی دیگر در برگزاری این هم اندیشی مشارکت دارند.

در این هم اندیشی اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی و نقش بورس اوراق بهادار در این امر ، از زوایای مختلف مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت .

روابط عمومی شركت بورس اوراق بهادار طی اطلاعیه ای از مدیران محترم هیات مدیره شركتهای كارگزاری ،شركتهای پذیرفته شده در بورس، موسسات حسابرسی و شركت های سرمایه گذاری برای شركت در این هم اندیشی كه ۳۰ اردیبهشت ماه  ساعت ۸صبح درمحل سالن همایش های رازی واقع در اتوبان همت غرب ، بین شیخ فضل الله و چمران برگزار می شود، دعوت بعمل آورده است.

  نظرات ()
آغاز عرضه اوليه سهام شركت ايرالكو از 12 خرداد نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸٦

مدير بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران اعلام كرد : عرضه اوليه سهام شركت آلومينيوم ايران از 12 خرداد آغاز خواهد شد.

به گزارش ايران بورس ، نشست هماهنگي عرضه سهام شركت آلومينيوم ايران ( ايرالكو ) در ساختمان شركت بورس اوراق بهادار تشكيل شد.

صحرايي افزود : در اين نشست پس از بررسي آخرين وضعيت اطلاعات و صورت‌هاي مالي شركت ، درباره مراحل عرضه سهام تصميم گيري شد.

وي تصريح كرد : بر اين اساس ابتدا بايد تعهد نامه شركت مادر تخصصي در خصوص پرداخت هر گونه بدهي مالياتي كه در صورت هاي مالي براي آن ذخيره منعكس نشده تا تاريخ عرضه سهام ارائه و اطلاعات تكميلي در خصوص پيش بيني سال مالي منتهي به 29/12/1386 به بورس تحويل شود.

صحرايي با بيان اين كه برنامه بازديد نمايندگان شركت هاي سرمايه گذاري و كارگزاران از شركت ايرالكو و بازديد از نحوه فعاليت هاي اين شركت اواخر هفته آينده انجام مي شود يادآور شد :جلسه معرفي شركت نيز هفته نخست خرداد در تهران برگزار و سهام اين شركت از دوازدهم خرداد به بعد عرضه خواهد شد.

مدير بازار شركت بورس اوراق بهادار تصريح كرد : در عرضه اوليه سهام اين شركت ، پنج درصد از سهام براي كشف قيمت عرضه خواهد شد.

 براي اطلاع از وضعيت مالي و سودآوري شركت مي توانید جزئيات صورت های مالی حسابرسی نشده این شرکت را  با راست كليك بر روی پيوند زير و سپس انتخاب گزينه  Save Target As  در رایانه ذخيره نمائيد.

صورت های مالی حسابرسی نشده ی شركت آلومينيوم ايران- ايرالكو

  

 

 

  نظرات ()
نشست خبری مديرعامل شركت بورس با خبرنگاران نویسنده: بابک بهارفر - چهارشنبه ٢٦ اردیبهشت ۱۳۸٦

دكتر علی رحمانی

دومین نشست خبری مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران صبح روز سه شنبه ،

25 ارديبهشت 86، در سالن کنفرانس ساختمان حافظ برگزار شد.

برای آگاهی بيشتر از اين نشست خبری پیوندهای زیر را مشاهده فرمائید:
  نظرات ()
معرفی کارکنان تالار ساری نویسنده: بابک بهارفر - سه‌شنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳۸٦
ردیف  نام  و نام خانوادگی  میزان تحصیلات  سمت 
١ علی جعفری  دکتری  مدیر
٢ سامی باباجانی  کارشناسی  مسئول دفتر 
٣ بابک بهارفر  کارشناسی ارشد کارشناس امور سهامداران 
۴ احسان الله صدوقی
کاردانی
خدمات
۵ یوسف حیدرنژاد دیپلم انتظامات
۶ محسن احمدپور دیپلم انتظامات
  نظرات ()
راه اندازی وبلاگ تالار بورس ساری نویسنده: بابک بهارفر - دوشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٦

با سلام و عرض ادب

این وبلاگ توسط امور سهامداران بورس منطقه ای مازندران بزودی بروزرسانی خواهد شد.

به امید دیدار شما در تالار ساری

 

  نظرات ()
  نویسنده: بابک بهارفر - یکشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٦
این وبلاگ متعلق به تالار بورس ساری می باشد
  نظرات ()
مطالب اخیر مدیرعامل بورس تهران عملکرد پنج ماهه بورس را تشریح کرد دکتر حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس اوراق بهادار باقی ماند الزام ناشران بورسی به واریز سود به حساب بانکی سهامداران بورس تهران 100 درصد افزایش سرمایه داد سود هر سهم شرکت بورس 110 ریال تصویب شد نشست مطبوعاتی مدیرعامل بورس در هشتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ارتقا، انتقال و حذف برخی از شرکت‌ها توسط هیات پذیرش وداع با شکوه مردم ساری با حاج علی شمشمانی پیام تبریک دکتر قالیباف اصل به مناسبت حلول سال نو لغو مقررات مربوط به فروش سهام
دوستان من شرکت بورس اوراق بهادار تهران دکتر حسین عبده تبریزی رادیو بورس-گوینده:بابک بهارفر وبلاگ شخصی مانا فلاح نژاد وبلاگ علیرضا عسکریان سازمان بورس و اوراق بهادار کشور مديريت فناوری بورس تهران کارگزاری بانک صنعت و معدن کارگزاری بانک سپه کارگزاری نهایت نگر کارگزاری سهم آشنا کارگزاری پارس نمودگر کارگزاری بانک آینده کارگزاری آگاه کارگزاری آینده نگر خوارزمی کارگزاری بانک کشاورزی کارگزاری اقتصاد بیدار کارگزاری صندوق بازنشستگی - صبا جهاد سابق کارگزاری حافظ کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران کارگزاری مفید کارگزاری آراد ایرانیان کارگزاری اطمینان سهم کارگزاری بانک دی شركت سپرده گذاری مركزی اوراق بهادار و تسویه وجوه بورس منطقه ای آذربایجان غربی سازمان خصوصی سازی اقتصاد در تبریز پايگاه خبری بازار سرمايه ایران پرتال زیگور طراح قالب